Wskazówki, jak kupić sobie bielsze zęby


Istnieją różne powody, aby zdecydować, że Twoje zęby potrzebują odrobiny wybielania. Ludzie, którzy piją dużo kawy oraz herbaty, lub którzy dużo palą, odkrywają, że rozwinęli plamy i przebarwienia na zębach.

Upewnij się, że twoje zęby są bardzo wysokie przed zastosowaniem schematu wybielania zębów w zakładu. Artykuły do wybielania zębów będą dużo pozytywne, jeśli wykorzysta się je do zębów absolutnie czystych. Jeśli wybierzesz je, stanowi ogromna możliwość, że ​​sukces prawdopodobnie istnieć nierównomiernym cieniowaniem.

Pragniesz istnieć szczególnie wrażliwy na karmienie oraz napoje, które spożywasz po wybieleniu zębów. Wybielone zęby z łatwością wchłoną różne odcienie oraz wady z ostatniego, co jesz. Szczególnie ważne jest, aby łączyć się z dala od ciemniejszych potraw i napojów po świeżo wybielonych zębach. Kawa zamoczy zęby i wykona zmianę koloru.

Metody wybielania działają jedynie dla zębów, jakie są naturalne. Efekt wybielania nie funkcjonuje na nic, co jest udane. Rozumie to implanty, wypełnienia, licówki i wypełnienia. Twoje naturalne zęby mogą stawać się bielsze, natomiast toż jedynie podkreśli kontrast ze sztuczną pracą zębów, a sukcesy nie będą ładne.

Jedz świeże warzywa oraz zyski są dobrymi przykładami. Utrzymuj się z daleka od tego standardu żywności dla zdrowia również ich najbielszych. chirurgia stomatologiczna Powinieneś też unikać ciągłego podjadania przez wszystek okres, jeśli planujesz mieć dobry uśmiech.

Wielokrotnie udowodniono, że dym papierosowy odbarwia zęby przy każdym wdechu.

Po wypiciu lub piciu wypłukać usta wodą. Twoje zęby pozostaną bielsze, jeśli poświęcisz chwila na ich plamienie. Że zatem dodatkowo pomóc w zapobieganiu powstawaniu plam.

Możesz z możliwością zrobić własną pastę wybielającą z dodatkiem nadtlenku i sody oczyszczonej. Zastosuj tej pasty do oczyszczania zębów do dziesięciu minut. Nie myj zębów ostro, ponieważ nadmierne ciśnienie może uszkodzić dziąsła.

Picie przez słomkę to skuteczny ćwicz na życie białych zębów. Słomka powstrzyma płyn przed dotykaniem zębów. Płyn jest naturalnie podawany w okolicę gardła zamiast związku z zębami.

Jednym z najlepszych środków na mieszkanie zdrowych perłowych jest stałe mycie i czyszczenie nici dentystycznej. Te niskie sprawie usuwają nagromadzenie płytki nazębnej, która plami zęby. Po zakończeniu jedzenia powinieneś mieć nawyk używania nici dentystycznej i nici dentystycznej.

Spróbuj umyć zęby sokiem truskawkowym. Ta droga jest odpowiednio tanim środkiem na pozyskanie uśmiechu, który jednak chciałeś.

Skonsultuj się z dentystą, aby dowiedzieć się, jak zminimalizować ten temat.

Istotne jest, aby szczotkować, szczotkować i nić dentystyczną przynajmniej dwa razy dziennie. Najdoskonalszym sposobem utrzymania bieli jest po prostu szczotkowanie i nitkowanie po jakimś posiłku. Stanowi owo niezwykły gotuj na pozbycie się cząsteczek życia i płytki nazębnej, jakie potrafią zabrudzić zęby.

Jeśli pijesz dużo słodkich napojów, dymu lub po prostu chcesz jaśniejszego uśmiechu, niniejszy artykuł pomoże Ci uzyskać białe zęby, które chcesz. Wybierz wskazówki, które odbędą, że się uśmiechniesz.


About the Author
Meyers Briggs Istnieją różne powody, aby zdecydować, że Twoje zęby potrzebują odrobiny wybielania. Ludzie, którzy piją dużo kawy oraz herbaty, lub którzy dużo palą, odkrywają, że rozwinęli plamy i przebarwienia na

You must logged in for view and post comments.

loading...