Domy Opole- Podlesie- Na Sprzedaż


Twój portal biznesowy miasta Opole w Internecie - firmy, ogłoszenia, oferty pracy... Przedmiotem naszej działalności jest obsługa osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i korporacji.. poinformuj go, że znalazłaś/eś ofertę w serwisie Zapisuj i oznaczaj ulubione nieruchomości. Do wynajęcia od zaraz lokal biurowy / usługowy powierzchni użytkowej fifty three m2, usytuowany w budynku.. Otrzymuj powiadomienia najnowszych ogłoszeniach. Do wynajęcia obiekt montażowo - produkcyjno - magazynowy wraz z pomieszczeniami biurowymi,.


domy opole centrumAZ Gwarancja to firma z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w zakresie obrotu nieruchomościami oraz obsługi prawno-finansowej. Poznaj szczegóły oferty. Naturalną potrzebą każdego człowieka jest poczucie Domy opole bezpieczeństwa i intymności, które zapewniają na... Chcę dostawać informacje nowościach i promocjach W tym celu zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (e-mail i sms).

Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie, powierzchni 57,07 m2 położone na X kondygnacji ( IX piętrze) w bloku, w Opolu, dzielnica Zaodrze. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi ( jeden z wyjściem na balkon ), łazienki, osobnego wc i przedpokoju. Dodatkowo piwnica powierzchni 2,sixty four m2 Mieszkanie w stanie do odświeżenia , okna PCV, łazienka wyposażona w wannę oraz umywalkę. Pokoje: ściany - tynki, tapety, podłogi - panele; kuchnia: ściany - fartuch z kafli, podłogi - gres; łazienka oraz wc : ściany -az gwarancja biuro nieruchomo¶ci opole


About the Author
41 year-old ICT Sales Representative Rodger Mosby from Sault Ste.
Marie, has interests which includes skeet shooting, Biuro Nieruchomości Opole AZGWARANCJA Mieszkania, Domy and casino gambling.
Discovers the beauty in touring spots all over the entire world, recently just returning from Ha Long Bay.

When you loved this post and you would want to receive more details about Domy opole assure visit our web-page.

You must logged in for view and post comments.

loading...