Ogłoszenia Opole


dom opieki opoleTwój portal biznesowy miasta Opole w Internecie - firmy, ogłoszenia, oferty pracy... Przedmiotem naszej działalności jest obsługa osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i korporacji.. poinformuj go, że znalazłaś/eś ofertę w serwisie Zapisuj i oznaczaj ulubione nieruchomości. Do wynajęcia od zaraz lokal biurowy / usługowy powierzchni użytkowej 53 m2, usytuowany w budynku.. Otrzymuj powiadomienia najnowszych ogłoszeniach. Do wynajęcia obiekt montażowo - produkcyjno - magazynowy wraz z pomieszczeniami biurowymi,.


AZ Gwarancja to firma z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w zakresie obrotu nieruchomościami oraz obsługi prawno-finansowej. Poznaj szczegóły oferty. Naturalną potrzebą każdego człowieka jest poczucie domy Opole bezpieczeństwa i intymności, które zapewniają na... Chcę dostawać informacje nowościach i promocjach W tym celu zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (e-mail i sms).

Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie, powierzchni fifty seven,07 m2 położone na X kondygnacji ( IX piętrze) w bloku, w Opolu, dzielnica Zaodrze. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi ( jeden z wyjściem na balkon ), łazienki, osobnego wc i przedpokoju. Dodatkowo piwnica powierzchni 2,64 m2 Mieszkanie w stanie do odświeżenia , okna PCV, łazienka wyposażona w wannę oraz umywalkę. Pokoje: ściany - tynki, tapety, podłogi - panele; kuchnia: ściany - fartuch z kafli, podłogi - gres; łazienka oraz wc : ściany -a.z. gwarancja biuro nieruchomo¶ci


About the Author
Lavon
40 yr old Resident Health-related Officer Adney from Westmount, has hobbies and interests for example surfing, Biuro Nieruchomości Opole AZGWARANCJA Mieszkania, Domy and yoyo.
Would rather travel and had been encouraged after making vacation to Flemish Béguinages.


If you adored this short article and also you wish to acquire more details with regards to domy Opole kindly stop by our own internet site.

Comments


No comments yet! Be the first:

Your Response


loading...