Dom Na Sprzedaż- Opole- 234 M²


Na stronie naszej agencji nieruchomości znajdą Państwo wiele interesujących ofert, w skład których wchodzą mieszkania i domy w świetnych lokalizacjach, nieruchomości komercyjne oraz działki na sprzedaż i do wynajęcia. Specjalnie przygotowana wyszukiwarka pozwala odnaleźć domy na wynajem i na sprzedaż, zawężając obszar poszukiwań do tych najpełniej odpowiadających domy Opole indywidualnym preferencjom. Intuicyjny mechanizm ustawiania parametrów pozwala na ograniczenie liczby wyników z uwzględnieniem ceny za metr kwadratowy bądź za całą nieruchomość, ilości pokoi, metrażu. Zachęcamy do odwiedzin naszego biura nieruchomości w Opolu. Odpowiadamy na kontakt mailowy, telefoniczny oraz za pomocą specjalnego formularza zgłoszeniowego.


dom pomocy opoleSPRZEDAŻ - DZIAŁKA - DĘBSKA KUŹNIA. Proponujemy Państwu działkę budowlaną powierzchni 9,fifty seven ara w Dębskiej Kuźni gmina Chrząstowice. Działka zlokalizowana pod lasem,.. Proponujemy wynajem hali magazynowo - usługowo - produkcyjnej w Opolu w dzielnicy Zakrzów pow... Zaświadczenie z Urzędu Gminy, pomocy przy przekazaniu nieruchomości, obecność przy wypełnieniu protokołu zdawczo - odbiorczego, zdaniu kluczy, rozliczeniu mediów u dostawców,

Pośrednicy oraz Agenci pracujący w firmie, zapewniają miłą i profesjonalną obsługę klientów, działając w ramach organizacyjnych firmy spełniają wszystkie warunki określone w Ustawie gospodarce nieruchomościami, posiadają wymagane licencje państwowe lub uprawnienia zawodowe oraz biorą udział w licznych szkoleniach i stale podnoszą swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe. Firma oraz każdy z pośredników posiada obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.Firma posiada brand, które jest znakiem zastrzeżonym od 7 lat. Jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilno - prawnej. Biuro przywiązuje dużą wagę do reklamy i promocji swoich usług, poszukuje nieustannie nowoczesnych rozwiązań. Stara się wprowadzać innowacje jak również jest otwarte na nowe pomysły, aby być rozpoznawanym, konkurencyjnym na dynamicznie rozwijającym się rynku nieruchomości.a.z. gwarancja biuro nieruchomo¶ci


About the Author
Lavon
28 year-old Motor Mechanic (General ) Jewell Adney from Langley, enjoys to spend time table tennis, Biuro Nieruchomości Opole AZGWARANCJA Mieszkania, Domy and butterfly watching.
Has signed up for a world contiki journey.

Is very thrilled particularly about taking a trip to Historic Fortified Town of Campeche.

If you have any kind of inquiries regarding where and how you can utilize domy Opole, you could call us at our own web page.

Comments


No comments yet! Be the first:

Your Response


loading...